Biz Kimiz ?

Ödül Enerji 2013 yılında, Mimarsinan OSB’de güneş ışığını konutlar, ticari ve bir çok benzeri amaçlı kullanım için elektriğe çevirecek yüksek performanslı solar ürünler üretmek, ürünlerin yurt içi ve özellikle yurt dışı pazarlarda satışını gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur.

Sun Reliance, 15 yılı aşkın bir tecrübe ile yenilenebilir enerji alanında özellikle ABD’de küçük ve büyük ölçekli pek çok proje gerçekleştirmiştir.

Ödül Enerji ve Sun Reliance şirketleri bilgi, birikim ve tecrübelerini 2019 yılında Odul Sun Reliance adı altında birleştirerek yenilenebilir enerji sektörüne katkılarını artırarak devam etmektedir.

Odul Sun Reliance; ürettiği panellere 10 yıl ürün dayanıklılığı, 10 yıl %90 verimlilik ve 25 yıl %80 lineer verimlilik garantisi vermektedir.

Odul Sun Reliance olarak yıllık 235 MW üretim kapasitemizle tüm dünyadaki sektörel ve inovatif gelişmeleri yakından takip ederek, pazara yenilikçi çözümler sunmak için kaliteden asla ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Çalışanlarımız, paydaşlarımız ve müşterilerimizle ortak menfaat doğrultusunda hareket ederek yenilenebilir enerji sektörüne katkı sağlamak için hizmet ediyoruz. Birinci sınıf enerji çözümlerimizi dünyanın her yerindeki işletmelere dağıtırken ayrıca bireysel ihtiyaçlarınız için de mükemmel seçenekler sunuyoruz. Sizleri, neden sektördeki en iyi Güneş Enerjisi Çözümleri tedarikçisi olduğumuzu anlatmak için güneş dünyamızı keşfetmeye davet ediyoruz.

Vizyonomuz

Odul Sun Reliance, alanında uzmanlaşmış kadrosu ile solar enerji sektöründe dünyadaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek, pazara yenilikçi çözümler sunan evrensel bir şirket olmayı hedeflemektedir.
Yıllardır  Sistematik Çalışmalarımızın Karşılığını Türkiye Ekonomisine Katkı Sağlayarak Almaktayız.

Misyonumuz

Kaliteden asla ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, verdiğimiz hizmetlerin iyileştirilmesi, geliştirilmesi ve sürekliliğin sağlanması, solar enerji sistemlerinin geliştirilmesi için AR-GE çalışmalarına öncelik verilmesi, yerli yenilenebilir enerji kaynaklarının elektrik üretimindeki payını arttırarak ülke ekonomisine destek olmak, çevreye ve doğaya olan sorumluluklarımızın bilincinde hareket ederek, gelecek nesillerimize daha temiz ve yaşanılabilir bir dünya bırakmaya katkıda bulunmaktır.

Ekibimize Danışın